Dom ProduktyWypełniacze skórne do iniekcji

Korekta stężenia kwasu hialuronowego w końcówce nosowej Bezpieczeństwo kliniki medycznej

Korekta stężenia kwasu hialuronowego w końcówce nosowej Bezpieczeństwo kliniki medycznej

  • Nose Tip Correction Hyaluronic Acid Injection Safety Medical Clinic Level
  • Nose Tip Correction Hyaluronic Acid Injection Safety Medical Clinic Level
  • Nose Tip Correction Hyaluronic Acid Injection Safety Medical Clinic Level
  • Nose Tip Correction Hyaluronic Acid Injection Safety Medical Clinic Level
  • Nose Tip Correction Hyaluronic Acid Injection Safety Medical Clinic Level
 • Nose Tip Correction Hyaluronic Acid Injection Safety Medical Clinic Level

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Simo Better
  Orzecznictwo: CE
  Numer modelu: Wypełniacze do nosa

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 szt.
  Cena: USD 25-90
  Szczegóły pakowania: 1 sztuka w pudełku
  Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
  Zasady płatności: Western Union, PayPal
  Możliwość Supply: 10000 sztuk / tydzień
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Zastrzyk wypełnienia nosa Funkcja: Krzyżowany kwas hialuronowy
  aplikacji: Salon piękności / klinika medyczna Użycie: Nos / fałd nosowo-wargowy / Twarz / Ciało
  Formularz: Płynny żel w ampułko-strzykawce Funkcja: Usuń zmarszczki
  Objętość: 1ml / 2ml / 10ml Concerntration: 20 mg / ml, 24 mg / ml
  materiał: Krzyżowany kwas hialuronowy Miejsce wstrzyknięcia: warstwa powierzchniowa podwarstw / głęboka warstwa skóry właściwej
  High Light:

  hyaluronic acid gel injection

  ,

  injectable hyaluronic acid gel

  Wstrzykiwany naskórek wypełniacz do nosa z korekcją końcówki kwasu hialuronowego

  Simo Better to zbiór wypełniaczy, a różne formy są przeznaczone do stosowania w różnych obszarach twarzy. Służy do dodawania młodzieńczych konturów do policzków, które naturalnie spłaszczają się w czasie. Wygładza także linie „nawiasów” o umiarkowanym lub głębokim nawiasie wokół nosa i ust (zwane również fałdami nosowo-wargowymi) oraz linie biegnące z kącików ust w kierunku podbródka (linie marionetki).

  W niechirurgicznym zabiegu nosa stosuje się wypełniacze skórne, kwas hialuronowy, aby zwiększyć objętość nosa. 2 ml iniekcji wypełniacza z kwasem hialuronowym służy jako sposób na wygładzenie guzków i nadanie wyglądu mniejszego, prostszego nosa. I, jak sama nazwa wskazuje, jest to zabieg nieinwazyjny, bez bólu, kosztów i powikłań chirurgicznej plastyki nosa .

  Zastrzyk wypełniacza nosa może pomóc zmienić kształt nosa i poprawić wygląd w ciągu godziny!

  1. Popraw różne niedoskonałości

  Te z haczykowatymi nosami są idealnymi kandydatami do wykonywania zastrzyków z nosa. Jak pokazują zdjęcia przed i po zabiegu, wypełniacz do iniekcji liftingu nosa nadaje jej byłemu haczykowatemu nosowi gładki i prosty wygląd.

  Ale wypełniacze skórne nie służą tylko do korygowania nierówności. Zastrzyk z nosa wypełniacza kwasem hialuronowym może być również stosowany do korygowania różnych innych niedoskonałości nosa. Ta procedura może pomóc w podniesieniu i skierowaniu czubka nosa, jeśli spadnie, ponieważ wypełniacz pomoże go podnieść. Nieoperacyjny wypełniacz do nosa z kwasem hialuronowym może również pomóc w poprawie pozycjonowania nosa i lekko krzywych nosach, ponieważ wypełniacz skoryguje wszelkie ostre kąty.

  Wstrzyknięcie do nosa wypełniacza z kolagenowym kwasem hialuronowym może również złagodzić wygląd mostka oraz wyprostować i wypełnić guzki lub wgniecenia na nosie. A wypełniacze skórne mogą nawet zmniejszyć rozmiar nozdrzy.

  2. Zharmonizuj swoje funkcje twarzy

  Nieoperacyjny zabieg wypełniania skóry przez wypełniacz nie może sprawić, że nos będzie mniejszy lub cieńszy, ani nie może naprawić złamanego nosa. Ale chociaż osoby z szerokimi lub dużymi nosami nie mogą bezpośrednio zmienić tych niedoskonałości za pomocą niechirurgicznego nosa, wypełniacze mogą pomóc zrównoważyć rysy twarzy i poprawić ogólny wygląd.

  Chociaż lekarz doda objętości wypełniaczem, efektem końcowym jest nos, który wydaje się mniejszy. To sprawia, że ​​nos jest proporcjonalny do twarzy, wzmacniając go i harmonizując z resztą twarzy, aby uzyskać zrównoważony wygląd.

  3. Poprawa samooceny

  Wiele aspektów kobiecej formy przechodzi pozytywną rewizję. Ale jeśli chodzi o nosy, konwencjonalne standardy urody pozostają takie same, wskazując na preferencję dla mniejszych, prostszych nosa.

  W rezultacie wiele osób z guzkami lub haczykami w nosie może odczuwać niską samoocenę i zastraszanie od najmłodszych lat.

  Ale podczas gdy plastyka nosa może wydawać się zbyt ekstremalna, praca naskórkowego wypełniacza nosa z żelem jest szybkim, łatwym i bezbolesnym sposobem na podniesienie samooceny i uzyskanie wyglądu, o jakim zawsze marzyłeś. Podobnie jak najskuteczniejsze zmiany, które wprowadzamy w naszym wyglądzie, jest on również wystarczająco subtelny, aby poprawić Twój wygląd, nie dając do zrozumienia, że ​​poddałeś się zabiegowi kosmetycznemu.

  4. Opcja dostępna w przystępnej cenie

  Ta procedura to fantastyczna, niedroga opcja dla tych, którzy chcą zmienić swój wygląd bez wchodzenia pod nóż.

  W rzeczywistości dla wielu osób kluczową zaletą jest to, że zastrzyki wypełniacza twarzy z korekcją końcówki nosa kosztują znacznie mniej niż chirurgiczna rhinoplastyka, która może cofnąć tysiące funtów.

  5. Natychmiastowe wyniki


  Pacjenci, którzy przechodzą wypełniacz kwasem hialuronowym w celu podniesienia nosa, uwielbiają, że wyniki są natychmiastowe. Ponieważ procedura jest nieinwazyjna, chociaż może występować obrzęk i / lub zasinienie, jest to zwykle minimalne. W rezultacie pacjenci nie muszą czekać, aby zobaczyć swoje wyniki w taki sam sposób, jak musieliby po operacji plastyki nosa.

  W rzeczywistości, gdy jesteś w pełni rozbudzony, możesz zobaczyć swój wygląd w lustrze, aby zobaczyć, jak twój nowy nos nabiera kształtu.

  Ponieważ zastrzyki są małe i precyzyjne, istnieje większa kontrola nad konturami i kształtem tworzonym podczas zabiegu, co zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa.

  6. Brak przestojów

  Oprócz szybkiej procedury, która trwa od 30 do 45 minut, nie ma okresu regeneracji. Ponieważ nieoperacyjny wypełniacz do skóry koreańskiej z kwasem hialuronowym do wykonywania zmian kształtu nosa nie stosuje znieczulenia ogólnego, po zabiegu nie ma żadnych objawów. I w przeciwieństwie do chirurgicznego plastyki nosa, co ogólnie oznacza kilka poważnych bandaży nosowych na tygodnie, nie ma przestojów przy pracy z wypełniaczami nosa.

  Możesz odczuwać wrażliwość do 24 godzin i powinieneś powstrzymać się od pocierania leczonych obszarów przez około 12 godzin, ale w przeciwnym razie możesz natychmiast powrócić do normalnych czynności.

  7. Trwa do 18 miesięcy

  Po zabiegu wypełniacza nosa wypełniacza kwasem hialuronowym kwas hialuronowy jest naturalnie wchłaniany do organizmu i z czasem ulega rozkładowi. Wyniki będą się różnić w zależności od osoby ze względu na naturalny makijaż genetyczny skóry i sposób, w jaki reaguje ona na wypełniacze skórne. Ale średnio niechirurgiczny zabieg wypełniania nosa może trwać od 12 do 18 miesięcy.

  Ponieważ wyniki są dość tymczasowe, można wprowadzić korekty, gdy nos zacznie się zmieniać w czasie, aby zachować naturalny wygląd.

  8. To jest odwracalne

  W mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie jesteś zadowolony z wyniku niechirurgicznego wypełniacza skóry kwasem hialuronowym w nosie , jest również odwracalny.

  Lekarz może użyć substancji rozpuszczającej, aby przywrócić nos do kształtu sprzed zabiegu w ciągu 48 godzin. Dla wielu osób jest to wyraźna zaleta w stosunku do trwałych, a czasem niepożądanych efektów plastyki nosa. A fakt, że jest odwracalny, zapewnia dodatkowe wsparcie tym, którzy mają zastrzeżenia do zmiany wyglądu za pomocą zabiegów kosmetycznych.

  Często zadawane pytania

  1. Gdzie wstrzykuje się wypełniacz?

  Oczywiście tam, gdzie jest wypełniacz, określa się je indywidualnie, ale niektóre z najbardziej powszechnych obszarów znajdują się między oczami, aby podnieść most, powyżej i poniżej nierówności, lub w miejscu, które wyrównuje asymetrię . Czasami może być wstrzykiwany do końcówki, aby podnieść powierzchnię płaską. To może dać twojemu nosowi więcej projekcji do przodu i nieco poprawić końcówkę.

  2. Czy to boli?

  Twój lekarz wcześniej znieczula obszar, więc nie powinieneś nic czuć. „Kiedy ludzie odczuwają ból, zwykle dzieje się to z warstwy pod skórą, gdzie odrętwienie kremu nie zawsze sięga.

  3. Czy są jakieś przestoje?

  Nie więcej przestojów niż w przypadku wypełniacza w innym miejscu na twarzy. Cały proces trwa około 15 minut, a czas powrotu do stanu zerowego jest zerowy. Bardzo rzadko zdarza się siniak - może 1 na 50 osób, które widziałem, dostanie maleńką, w którą wkracza igła - ale możesz wrócić do pracy, z powrotem na lunch lub na randkę tej nocy bez problemu.

  4. Jak długo to trwa?

  Chirurgia nosa niechirurgiczna może trwać od 1 do 2 lat, ale jeśli wyniki nie są satysfakcjonujące, leczenie można odwrócić. Wypełniacze Simo Better można rozpuścić, więc jeśli pacjent nie lubi wyglądu, możemy wstrzyknąć coś, co całkowicie rozpuszcza wypełniacz w ciągu 24 godzin.

  Leczenie wstrzykiwania wypełniacza nosowego

  Jeśli jesteś niezadowolony ze swojego nosa, możliwość przedefiniowania swojego wyglądu za pomocą zastrzyku z wypełniaczem do nosa ma wiele wyraźnych zalet w porównaniu z chodzeniem pod nożem.

  Aby uzyskać szybkie wyniki, które natychmiast zwiększą poczucie własnej wartości, zarezerwuj wizytę już dziś lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

  Kontakt Sarah
  E-mail sarah@simobettertechnology.com
  Whatsapp 0086-137 311 87432

  Szczegóły kontaktu
  Simo Better Technology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: sarah

  Tel: +8613731187432

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Najlepsze produkty
  Inne produkty